הוסיפו אותנו למועדפים

12345677
לחצו כאן להוספת האתר למועדפים 

כניסה

12345677


 

שאלה אחרונה שנשאלה

12345677

שלום איזה צמיגים כדאי למאזדה 3 מנוע 2000

הצג תשובה

שאלה אקראית

12345677

אנחנו רוצים לקנות רכב בעל 6 או 7 מקומות, נוח, אמין, צריכת דלק נמוכה, תא מטען גדול, רצוי רכב לא גדול וששומר על הערך שלו. התקציב שלנו הוא עד כ- 75,000 ש"ח. איזה רכב תמליץ לנו ואיזה שנה?

הצג תשובה

רכב חדש מליסינג

ל שואל\ת:

שאלה

שלום,
אולי תוכלו לעזור לי להחליט... אני אמור להזמין רכב חברה וצריר להחליט איזה... כמובן שבשיקולי ההחלטה צריך לקחת בחשבון כל מה שקשור לרכב עצמו ופחות לאחזקה השוטפת ולצריכת הדלק שלו שלא ממש רלוונטיות לרכב חברה שעלויות האחזקה, הטיפולים, התיקונים וגם התדלוק הן על חשבון החברה.
אני נוהג היום על פוקוס סדאן 2007 (פרטי) וממש בימים האחרונים גם על יונדאי i-30 CW כרכב גישור עד לקבלת הרכב הקבוע שאזמין.
אנחנו 5 נפשות. 3 ילדים. כרגע עם 2 בוסטרים וסלקל שיתחלף בעוד חודשים מעטים לכסא תינוק. כן, קלטתם את הרעיון... צריכים רכב משפחתי מרווח, רחב, עם תא מטען גדול (עגלה וכו') וכמובן שיהיה ברמת בטיחות גבוהה (חשוב!), אבל בכל זאת מחפש גם רכב מתקדם עם ביצועים טובים.
אני מתלבט בין המשפחתיות הפופולאריות החדשות...
יונדאי i-35 :
שמעתי הרבה דברים טובים על הרכב, ביצועים מצויינים, חדשני, מעוצב להפליא, אבל לא יודע כמה בטיחותי... אספקה תוך כ-3 חודשים.
פורד פוקס סטיישן החדשה :
שוב, המון דברים טובים על הרכב, ביצועים מצויינים, חדשני, מאובזר, משופר בהרבה לעומת שנים עברו, יתרון הסטיישן למשפחה, אבל... למרות הסטיישן, תא המטען נטו קטן יחסית... אספקה תוך כחודש.
סקודה אוקטביה 1200 סמ"ק טורבו TSI :
גם על זו המון דברים טובים, ביצועים, מרווחת מאוד, תא מטען ענק, אבל... פחות חדישה ואספקה (משום מה...) רק תוך חצי שנה.
רנו פלואנס בנזין :
מרווח מאוד, תא מטען ענק... הייתי לוקח בזכות העובדות האלה אבל אתם בטח יודעים... הרבה קוטלים אותו בעיקר בגלל ביצועים בינוניים ("עגלה") וגם חוסר חדשנות שיש ביונדאי ובפוקוס. אז ממש לא בא לי... אספקה תוך כחודש.
רנו פלואנס דיזל (האם זה טורבו? לא ברור לי):
זהה בצורה לגירסת הבנזין, מרווחת עם תא מטען ענק, הבנתי שהמעבר לגירסת הדיזל הופך אותו לרכב עם ביצועים טובים שאין בכלל מה להשוות לבנזין... האמת היא שרק לפני מספר ימים שמעתי עליו לראשונה ודי התלהבתי מהעובדה שסוף סוף מצאתי רכב גדול עם ביצועים טובים, אבל אני לא מכיר רכבי דיזל ולא יודע מספיק לגבי היתרונות והחסרונות של רכב דיזל, כך שאני קצת חושש... שמעתי שרכבי דיזל הם בעלי משקל כבד יותר וגם מרעישים יותר מרכבי הבנזין. אגב, קצין הרכב של החברה שלח הודעה דחופה שנותרו מספר רכבים בודדים כאלה במלאי כרגע ומי שרוצה להזמין שיזדרז כדי להרוויח את שווי הרכב הנמוך יותר, מאחר שבהזמנה הבאה של רכבים אלו בלבד(?), שווי הרכב אמור להיות יקר יותר. כך שאני אמור להחזיר תשובה דחופה אם אני רוצה להזמין את הרכב הזה וזה מלחיץ. לא רוצה לעשות החלטה נמהרת בגלל לחץ הזמן... אספקה תוך כחודש.
סליחה על שהלאיתי אתכם בהרבה פרטים. מקווה שתעזרו לי להחליט.

תודה מראש..

תשובה

שלום רב

מבין כל הרכבים שציינת המכונית הטובה והאיכותית ביותר היא הסודה אוקטביה החדשה 2012, שאר המכוניות גם מעולות אך מה להשוות לאיכות ההרכבה הגרמנית , הנוחות והבטיחות.

 

בברכה 

מוסך המומחים ד.נ צפון