הוסיפו אותנו למועדפים

12345677
לחצו כאן להוספת האתר למועדפים 

כניסה

12345677


 

שאלה אחרונה שנשאלה

12345677

שלום איזה צמיגים כדאי למאזדה 3 מנוע 2000

הצג תשובה

שאלה אקראית

12345677

אני מתעניינת במכונית קטנה חדשה ואוטמטית לנסיעות די קצרות. אני גרה מחוץ לעיר, מרחק כ-20 ק"מ.יש לי ניסיון עם פיאט פונטו, שהמנוע שלה שבק חיים אחר 60.000 ק"מ במשך 9 שנים. וגם עם פיאט בראבה אותה העברתי לבתי,היא ממש אוהבת אותה אך כיום היא לאחר שיפוץ ראש מנוע ובעיות רציניות עם הרדיאטור וההתחממות הרבה. יש לי סקודה פאביה שאני מרוצה ממנה, רכשתי אותה לפני כשנה ןחצי במטרה להעביר אותה לבתי, ולהשתמש בה לנסיעות משפחתיות ארוכות יותר.אני מאוד אוהבת את טויוטה יאריס, אך מלבד אספקה מאוחרת , מחירה גבוהה מאוד. מה הצעתך? שמי הדס בת 74.

הצג תשובה

מה ניתן לעשות על מנת לשמור על חיי המנוע?

גלי שואל\ת:

שאלה

איך ניתן להאריך חיי מנוע בפיג'ו 206 שנת 2001 . (לפני חודש אמרו לי במוסך כי כדאי לי להחליף את הרכב משום שהמנוע חלש, מכיוון שאין לי כסף לרכב חדש בבקשה תרשום איך אני יכולה לשמור על המנוע? איזה פעולות אני יכולה לעשות על מנת להאריך את חייו. תודה גלי

תשובה

שלום גלי.

יש לבדוק את מד השמן במנוע לפחות שלוש פעמים בשבוע. במידה וחסר שמן יש להוסיף מיד שמן עד לגובה המצוין במדיד השמן .

יש להחליף שמן בזמן. החלפת השמן בזמן שומרת על צמיגות קבועה של השמן ומאריכה את חיי המנוע (הכוונה לטיפול בזמן). במקרה שלך כל 8,000 ק"מ. חשוב מאד להשתמש בשמן איכותי.

יש לבדוק מים בתדירות של פעמיים בשבוע ברדיאטור.

במידה ונורות אזהרה דולקות בזמן הנסיעה ברכב, יש לגשת מיידית למוסך ולבדוק בעיות חיישנים. התעלמות מהם מסוגלת לגרום לנזק בלתי הפיך למנוע.

בהצלחה.