הוסיפו אותנו למועדפים

12345677
לחצו כאן להוספת האתר למועדפים 

כניסה

12345677


 

שאלה אחרונה שנשאלה

12345677

שלום איזה צמיגים כדאי למאזדה 3 מנוע 2000

הצג תשובה

שאלה אקראית

12345677

אחרי התלבטויות החלטנו על רכב חדש מה דעתך טויוטה קורולה או מאזדה 3

הצג תשובה

המלצה לרכב חדש

אבי שואל\ת:

שאלה

אחרי 13 שנות נהיגה בניסאן סאני אני נאלץ להחליפו אחרי שהמוסכניק כבר המליץ לי לא להשקיע בטיפול בו. בשלב הראשון חשבתי על מכונית מליסינג והומלץ לי באחת החברות על מאזדה 3 (המומלצת ביותר), פורד פוקוס או יונדאי I30 שבשל צורתה איני מעוניין בה. הלכתי גם לראות את הI35 שנראית כמו רכב מנהלים מפואר ויפיפיה ואת הפורד פוקוס החדשה בשל המלצה מחבר שמבין על הנוחות נסיעה. שאלתי היא האם השיקול של רכישת הרכבים החדישים והבאמת מתקדמים יותר שווה את ירידת הערך ? האם למשל פורד פוקוס החדשה עדיפה על פורד פוקוס מליסינג מהדור הקודם ? מה עדיף בין היונדאי לפורד פוקוס מבחינת נוחות נסיעה ומבחינת אמינות (המוכר בפוקוס אמר שהיא גרמנית ולכן היא האמינה ביותר, אך אמר שבשל הגיר הרובוטי תהיינה רעידות בדרך עירונית), מדובר ברכב למשפחה של בני זוג ושני ילדים לא גדולים כאשר אני נוסע נסיעות בינעירוניות ולעיתים בפקקים. תודה מראש.

תשובה

שלום רב 

כל הרכבים שציינת מומלצים מאוד, בוא נעשה קצת סדר בבלאגן .

רכב חדש מאבד מערכו המון בשנה הראשונה לחייו , ישנם רכבים חדשים שמאבדים יותר ישנם רכבים חדשים שמאבדיפ פחות, איך יודעים איזה רכב מאבד הרבה מערכו ? פשוט מאוד הצע וביקוש. ניקח לדוגמא את מאזדה 3 החדשה , הרכב טוב מאוד , מעוצב נפלא , אמין ואיכותי אך הבעיה הכי גדולה של מאזדה 3 היא שוק הליסניג , הרכב מוצף מאוד בשוק הליסינג , דבר הגורם לאיבוד ערך גבוה מאוד, ניקח דוגמא שניה , הונדה סיוויק החדשה כמעט ואינה נמצאת בשוק הליסינג וראה איזו הפתעה הרכב שומר על ערכו כמו "הנפט" או " זהב".

הצעתי היא לך שתתרחק מרכבי הליסינג יהיו טובים אשר יהיו ותתמקד ברכבים שאינם נמצאים הרבה בליסינג, פי הדוגמא שנתתי לך הונדה סיוויק וגם טויוטה קורולה